JÓGA NIDRA

10.03.2023

Jóga Nidra s Radkou Slavíkovou. Jóga Nidra je nenásilná a velmi účinná forma meditace. Přirozeně a bez úsilí odbourá stres z těla a mysli, uvede do rovnováhy nervový systém a fungování obou mozkových hemisfér.
Každý čtvrtek od 18:30 do 20:00, začínáme  12. 10. 2023.
Pro 5-6 osob.
Přihlášky a více info na: knihovna@statenice.cz
cena 2400 za 11 lekcí


Medailonek Radky:

Dobrý den, jmenuji se Radka Slavíková. Cvičím odjakživa, jako holka aerobik, s rodiči i sama se sebou :-) Teď se mnou cvičí moji dva kluci. Jóga je součástí mého života, život je jóga. Od dynamických forem postupně zjemňuji a hledám rovnováhu mezi napětím
a uvolněním. Jógu nepraktikujeme pouze na podložce, ale svůj zážitek si odnášíme do našich životů. Každý den je jiný a stejně tak každá lekce je jiná, neposuzujeme, ale hledáme to, co pro nás je v danou chvíli to nej. Jedná se o takovou meditaci v pohybu, cvičení vycházející z jógových asán i jednoduché cviky pro podporu toku prány/energie v těle. Jemně posunujeme naše hranice a nakonec spočineme v zavěrečné hluboké relaxaci s jóga nidrou. Jenom jsme, uvolněni od všech "musím". Tělo a mysl regeneruje, přebytečný stres odchází a my se vracíme do naší přirozené rovnováhy.

Těším se na každého z vás. Radka