KALENDÁŘ AKCÍ

Akce jsou řazeny v časové posloupnosti zleva doprava. Proběhlé akce nemažeme.

Od 18:00h. Píseň moře je irský animovaný film, který se sice odehrává v současnosti, ale vychází z dávných irských legend.
Píseň moře má nádhernou výtvarnou podobu. Unikátní stylizace, jednoduchá ruční kresba kombinovaná s poloabstraktními digitálními texturami.
Srdečně Vás zve Alča Heverová, která filmový klub pro děti uvádí, organizuje a vede s...

Od 16:00 Oblíbená velikonoční tvořivá dílna s paní Evou Škopkovou pro děti i rodiče. Budeme tvořit velikonoční dekorace a vystřihovánky. Materiál je zajištěn.

OÚ Statenice ve spolupráci s městským úřadem Černošice a obecní knihovnou J. M. Hovorky pořádá dne 4. 4. 2023 od 16:00 v Obecní knihovně J. M. Hovorky přednášku na téma: SOCIÁLNÍ PODPORA.

v neděli 2. 4. 2023 od 14:00 do 17:00 / Zveme Vás na tradiční výměnu DOBRÉHO oblečení, doplňků, šperků a všeho, co už Vám nepřináší radost.
Přineste (není podmínkou) doplňky, bižuterii, čisté oblečení PRO DOSPĚLÉ a ZDARMA si můžete odnést cokoliv, co vám padne do oka.

Noční dobrodružství spojené s přespáním v knihovně. Pro děti od 6 do 12 let. Program momentálně ladíme a přihlášeným dáme včas vědět detaily. Přihlašujte se prosím do 15. března na: knihovna@statenice.cz

od 17:30. DOBRÝ PROTI SEVERÁKU
Scénické čtení s herci Věrou Hollou a Lukášem Hejlíkem nebo Pavlem Oubramem. Romantický a vtipný příběh na tenkém ostří mezi absolutním neznámem a nezávaznou intimitou.
Uvádíme u příležitosti akce: březen měsíc čtenářů.

Pořádá Eliška Frková. Akce je určená především pro děti a rodiče. Sraz v 9:30 v knihovně, kde se bude vyrábět Morena. Poté s Morenou vyrazíme v průvodu směrem k potoku, kde ji - zimu jednu - společně utopíme a přivítáme jaro. Akce skončí asi ve 12:00.

od 20:00h. Oblíbený žánrový mix "drama - komedie" od švédského režiséra Rubena Östlunda (Trojúhelník smutku). Neškodná sněhová lavina strhává manželství Ebby a Tomase do zkázy.

Dramatické čtení v úterý 21. března od 19h v knihovně. Zveme Vás na sousedskou adaptaci oblíbené české komedie NAŠE FURIANTSVÍ