KALENDÁŘ AKCÍ

Akce jsou řazeny v časové posloupnosti zleva doprava. Proběhlé akce nemažeme.

Druhá šance pro GUMPA! Protože byl z technických důvodů na letním kině 4. 9. promítnutý jiný film, zkusíme to znovu. Tentokrát to určitě vyjde, přijďte 27. září podruhé na GUMPA!

Z důvodu nečekaných a neodkladných změn v programu našich hlavních aktérů (karanténa, alternace), akci rušíme. Věříme, že příští ročník už klapne, vše je k tomu nachystáno. Děkujeme za pochopení!

BOHOSLUŽBA

27.06.2021

Koná se 27. června od 10:30. Jaroslav Trachta Vás již čtvrtým rokem zve k bohoslužbě v knihovně.

v sobotu 19. června 2021 od 14:00
Pavlína Talacko a Marie Zichová převzaly otěže Radky Vráželové
a zvou Vás na tradiční výměnu dobrého oblečení, doplňků, šperků a všeho, co už Vám nepřináší radost.
Přineste (není podmínkou) doplňky, bižuterii, čisté oblečení pro dospělé a zdarma si můžete odnést cokoliv, co vám padne do oka. Podpoříte tak ekologický...

Obecní úřad a obecní Knihovna J. M. Hovorky Vás u příležitosti Dne dětí srdečně zvou na: DRAČÍ BOJOVKU

🥨 MASOPUST DRŽÍME... protože se nemůžeme sejít a společně se veselit v průvodu, připravili jsme pro vás a vaše děti alespoň takový sKORO průvod - masopustní stezku. Kdykoli od neděle 14. 2. 15h do úterý 16. 2. 18h se na ni můžete vypravit. Čeká Vás 10 zastavení s ponaučením o masopustních tradicích, s říkankami a úkoly pro malé i velké....

Letos sice nemůžeme ve Statenicích slavit svátek SVATÉHO MARTINA jako v předchozích letech, ale děti o svůj zlatý penízek, rohlíček, lampion a trochu toho tajemství nepřijdou.