OTEVÍRACÍ DOBA

Po / 9:30–12:30 / 14:30–18:00
St / 9:30–12:30 / 14:30–19:00
Čt / 9:30–12:30 / 14:30–18:00


ON-LINE KATALOG

Především díky dobrovolné pomoci Pavly Witzel a také Lýdie Rouanet, je náš knižní fond již kompletně zkatalogizován. Děkujeme!!

Nenašli jste, co jste hledali v katalogu Obýváku vesnice?Podívejte se, zda je vaše vysněná kniha v knihovně v Kladně a dejte nám vědět. Rády Vám ji do Statenic půjčíme.


SEZNAM HER

Račte si vybrat z množství her pro všechny věkové kategorie.Jak prodloužit lhůtu k vrácení knih nebo si knihu rezervovat?

Knihy si můžete prodlužovat nebo rezervovat sami on-line (nejdříve se musíte přihlásit) nebo nám můžete napsat na e-mail: obyvakvesnice@gmail.com a my Vám knížky rády prodloužíme nebo rezervujeme.

NÁVOD PRO PRVNÍ PŘIHLÁŠENÍ

Na vaší průkazce je "přihlašovací údaj čtenáře" (pod vaším jménem). Může to být číslo, nebo uživatelské jméno. Po vstupu do on-line katalogu, jděte na přihlášení (vpravo nahoře). Do kolonky "uživatelské jméno" vyplňte váš "přihlašovací údaj čtenáře". Pak klikněte na "Změna hesla". Vyplňte "přihlašovací údaj čtenáře" a zadejte svůj e-mail, který jste zadali při registraci. Na mail Vám přijde výzva k vytvoření hesla. Pokud si heslo Vy nebo Váš počítač zapamatujete, příště to bude jednodušší :-)