KALENDÁŘ AKCÍ

 

Ve středu od 16:30 do 18:00. Vánoční tvoření s paní Evou Škopkovou. V rámci Dětského klubu Hovorka Speciál.

Neděle 10-12h. Blížíme se do finále! Poslední z celoročního cyklu výtvarně-čtenářsko-zahradnických dílen. Povede Zuzana Brychtová Horecká. Na dílně si budete moci svázat všechny svá díla-listy do kalendáře na příští rok.

Výjimečně ve čtvrtek (s ohledem na páteční zkoušky sousedského adventního sboru)! Od 20h v knihovně. Polský film, režie: Małgorzata Szumowska. FK vede Lýdia Čechová.

16:30-18:00h v knihovně. Výtvarná adventní dílna s Alicí a Annou Bláhovými inspirovaná známou knížkou pro děti. Součástí tvořivého podvečera bude i promítání filmu "Návrat dětí z Bullerbynu". V rámci dětského klubu Hovorka.

POZOR! Výjimečně v neděli a to i odpoledne!!!! Listopadová dílna bude jako obvykle dopoledne 10-12h a povede ji Eliška Frková. Odpoledne od 14 do 16h budete mít možnost za přítomnosti několika lektorek dotvořit listy kalendáře, které Vám chybí. Abyste si v prosinci mohli celý kalendář zkompletovat a hotový odnést domů.

Od 18:30 v knihovně. Slavnostní prezentace projektu Příběhy našich sousedů (ve spolupráci s Post Bellum). Na projektu pod vedením nás knihovnic pracovaly 2 skupiny dětí od 12 do 16 let. Dominika Šenová a Jan Petera zpovídali pamětníka Petra Šmahu, malíře žijícího v Černém Volu, jehož život je úzce spjat s Josefem Mánesem a jeho rodinou, tedy i...

SVATÝ MARTIN

11.11.2018

Svatý Martin ve Statenicích již potřetí. Od rána budou probíhat tvůrčí dílny, odpoledne naváže malé představení a lampionový průvod.

Jedeme s dětmi do Českého rozhlasu dokončit Příběhy našich sousedů – audioreportáže s pamětníky. A moc se na to těšíme! Odpoledne bude otevřeno normálně 14:30–18:30. Foto, zdroj: www.lidovky.cz