KALENDÁŘ AKCÍ

 

Autorské čtení pro děti. Od 16:30. Pohádky jsou inspirovány skutečnými místy na Praze 6. Čte autorka knihy Michaela Mlíčková Jelínková. Koná se v rámci desátého ročníku celostátní akce Březen měsíc čtenářů na podporu čtenářské gramotnosti, kterou pořádá SKIP - Svaz knihovníků a informačních pracovníků České republiky.

Ve středu 6. 3. od 17:00. Přijďte se seznámit s kritickým stavem zeleně okolo památníku a prodiskutovat s odborníky možná řešení. Odborní hosté: Bc. Jakub Fanta, Edita Prokešová, DiS a Ing. Marek Žďárský.

Máme zavřeno

20.02.2019

Z důvodu jarních prázdnin máme ve středu 20. února zavřeno. Děkujeme za pochopení!

Od 16:30 v knihovně. Paní Monika Mintělová – ředitelka Mateřské školy v Úholičkách, nabízí umístění dětem ze Statenic a Černého Vola a přijede svou školku osobně představit.

Ve středu od 16:30 do 18:00. Vánoční tvoření s paní Evou Škopkovou. V rámci Dětského klubu Hovorka Speciál.

Neděle 10-12h. Blížíme se do finále! Poslední z celoročního cyklu výtvarně-čtenářsko-zahradnických dílen. Povede Zuzana Brychtová Horecká. Na dílně si budete moci svázat všechny svá díla-listy do kalendáře na příští rok.

Výjimečně ve čtvrtek (s ohledem na páteční zkoušky sousedského adventního sboru)! Od 20h v knihovně. Polský film, režie: Małgorzata Szumowska. FK vede Lýdia Čechová.