KALENDÁŘ AKCÍ

 

SVATÝ MARTIN

10.11.2019

9:30–11:30
DÍLNY: VÝROBA LAMPIÓNŮ s Alicí Bláhovou (náročnější technika)a Janou Osúchovou (vhodné pro malé děti).

Pořádá Jana Osúchová. Pro děti 2-3 let a jejich rodiče. 10-11 hodin v knihovně. Přihlášky na mail: jana.osuch@gmail.com. Příspěvek na Malovánky je 70 Kč.

Od 16 do 17 hodin. Autorské čtení a beseda se spisovatelkou Sandrou Dražilovou Zlámalovou. Pro děti 3 - 8 let.

FILMOVÝ KLUB od 20h v knihovně. FK vede Lýdia Čechová. Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec (Viggo Mortensen) svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při...

Od 19 do 21h v knihovně.
Přijďte si udělat radost a naaranžovat svůj svícen z živých květů, který vám rozzáří domov. Dílnu povede květinová designérka, kterou znáte ze statenického náměstí, Jana Púčiková.

VE STŘEDU 9. ŘÍJNA bude knihovna otevřená pouze odpoledne 14:30–18:30 h. Dopoledne jedeme do školy Da Vinci v Dolních Břežanech povídat si s dětmi o tom, jak se dělá knihovna.

MILÉ DÁMY, zvu Vás na tradiční výměnu DOBRÉHO oblečení, doplňků, šperků a všeho, co už Vám nepřináší radost. Přinesete (není to podmínkou) oblečení, doplňky, bižuterii a odnést (také není podmínkou) si můžete cokoliv, co se Vám líbí ZDARMA. Podpoříte tak ekologický a udržitelný přístup k oblékaní.

Od 20:00 v knihovně. Režie: Susanna Nicchiarelli. Vstupné dobrovolné. FK vede Lýdia Čechová.
Více o filmu ZDE