KALENDÁŘ AKCÍ

 

Výjimečně ve čtvrtek (s ohledem na páteční zkoušky sousedského adventního sboru)! Od 20h v knihovně. Polský film, režie: Małgorzata Szumowska. FK vede Lýdia Čechová.

16:30-18:00h v knihovně. Výtvarná adventní dílna s Alicí a Annou Bláhovými inspirovaná známou knížkou pro děti. Součástí tvořivého podvečera bude i promítání filmu "Návrat dětí z Bullerbynu". V rámci dětského klubu Hovorka.

POZOR! Výjimečně v neděli a to i odpoledne!!!! Listopadová dílna bude jako obvykle dopoledne 10-12h a povede ji Eliška Frková. Odpoledne od 14 do 16h budete mít možnost za přítomnosti několika lektorek dotvořit listy kalendáře, které Vám chybí. Abyste si v prosinci mohli celý kalendář zkompletovat a hotový odnést domů.

Od 18:30 v knihovně. Slavnostní prezentace projektu Příběhy našich sousedů (ve spolupráci s Post Bellum). Na projektu pod vedením nás knihovnic pracovaly 2 skupiny dětí od 12 do 16 let. Dominika Šenová a Jan Petera zpovídali pamětníka Petra Šmahu, malíře žijícího v Černém Volu, jehož život je úzce spjat s Josefem Mánesem a jeho rodinou, tedy i...

SVATÝ MARTIN

11.11.2018

Svatý Martin ve Statenicích již potřetí. Od rána budou probíhat tvůrčí dílny, odpoledne naváže malé představení a lampionový průvod.

Jedeme s dětmi do Českého rozhlasu dokončit Příběhy našich sousedů – audioreportáže s pamětníky. A moc se na to těšíme! Odpoledne bude otevřeno normálně 14:30–18:30. Foto, zdroj: www.lidovky.cz

Od 16:30 v knihovně. Autorské čtení pro děti. Čtou spisovatel a nakladatel Michal Čundrle a ilustrátor Jakub Zich. Knížka Jak byla vosa Marcelka ráda, že je, vyšla v nakladateství Brkola. www.brkola.cz
Koná se v rámci Dětského klubu Hovorka SPECIÁL. Můžete přijít i když nenavštěvujete Dětský klub pravidelně. Zdarma.

Pořádá Jana Osúchová. Pro děti 2-3 let a jejich rodiče. 10-11 hodin v knihovně. Přihlášky na mail: jana.osuch@gmail.com. Vstupné 50 Kč.

Filmový klub. Od 20h v knihovně. Vede Lýdia Čechová. Vstupné dobrovolné. Více na: FILMOVÝ KLUB