PŘEDVOLEBNÍ DEBATA

14.09.2022

19–21h. Každé ze 6 volebních uskupení Statenic a Černého Vola má možnost využít 3 min na představení svých priorit, záměrů, kandidátů a kandidátek. Zbývající čas bude věnován dotazům z publika. Debatu budou moderovat profesionální a nezávislé moderátorky Leona Vyvialová a Michaela Rajniaková.

Debata bude přenášena on-line. 
Link na připojení: https://1url.cz/urB5k

Nenechte si ujít příležitost seznámit se s kandidáty a kandidátkami pro volby do zastupitelstva obce Statenice 2022.

foto: unsplash.com


Moderátorky se představují

Leona Vyvialová
Po vystudované ekonomické fakultě jsem se věnovala oboru marketingu, průzkumu trhu a brand managementu. Po pedagogických studiích jsem působila v oblasti rozvoje lidských zdrojů, byla jsem školitelkou soft skills. Ve společnosti Scio s.r.o. jsem zastávala pozice ve středním managementu, úzce jsem spolupracovala s vedením společnosti, účastnila se jednání na fakultách vysokých škol a měla na starosti celé oddělení marketingu společnosti. Po ročním spolupráci s obcí Chýně jsem přesídlila do ZŠ Chýně, kde působím v roli zástupce ředitele.  

Michaela Rajniaková

Mým celoživotním koníčkem je psychologie, kterou jsem vystudovala na FF MU v Brně. Specializovala jsem se na témata týkající se lidského potenciálu ve firmách a týmech, proto jsem působila jako personalistka a poté HR Manažerka ve společnosti FIC CZ s.r.o., později také ve WDF/Glogster. Po odchodu na volnou nohu jsem se věnovala lektorování soft skills a manažerských dovedností ve firmách, na Newton College a VŠMIE. Pracovala jsem jako teambulidingová instruktorka. Nyní jsem HR konzultantkou ve společnosti Business Touch s.r.o. Dále se věnuji se rozvoji kognitivních funkcí u dětí a dospělých v rámci programu FIE.